Zakládání společností s.r.o.

 

V dnešní době je skutečností, že založit společnost s ručením omezeným není nikterak administrativně a právně náročné. I přesto, že tento celý proces vyžaduje mnohá úskalí, a pokud nemáte opravdu hodně času, je lepší svěřit jej profesionálům. Jak získat společnost:

 

Firma na klíč - výhradně doporučujeme

 

Na základě objednávky a plné moci vyřídíme, Vaším jménem vše, co je potřeba k založení společnosti. Celý proces zajistíme za Vás tj. od sepsání notářského zápisu , zajištění živnostenského oprávnění, správa zakladatelského účtu pro složení základního kapitálu, sepsání dalších potřebných písemností a prohlášení, podání návrhu na zapsání společnosti do Obchodního rejstříku, přihlášení zapsané společnosti na finanční úřad k požadovaným daním.

Vám bude postačovat pouze jedna návštěva, a to u našeho notáře na Praze 1, nebo pro Vás zajistíme celý proces na základě plné moci. Cena takového procesu se odvíjí od rychlosti, s jakou klient potřebuje proces vyřídit, a její součástí jsou hotové výdaje, které klientovi předložíme včetně originálních dokladů o všech platbách. Maximální doba založení společnosti je 30 dnů v závislosti na komplikovanosti získání případních koncesí k podnikání, průměrně je však vše do 8 dnů vyřízeno k Vaší spokojenosti. U cizinců se doba na založení společnosti může prodloužit o dobu čekání na výpis z rejstříku trestů cca 20 dnů.

Služba založení firmy na klíč Vám zajistí, že budete mít jistotu nově založené společnosti, která nemá žádnou historii a budete mít tak jistotu, že nekupujete již založenou společnost, na kterou již někdo stihl udělat dluh.

Doporučujeme Vám však zvolit výši základního kapitálu alespoň 5.000,-- Kč nebo více, aby bylo možné peněžní prostředky po zápisu do Obchodního rejstříku použít na úhradu prvotních nákladů společnosti. Vždy musí být splacený základní kapitál nejméně ve výši 1,-- Kč, každého společníka. V případě, že bude společníků více, pak výše vkladu na 1 společníka je min. 1,-- Kč. I z tohoto důvodu doporučujeme zvolit výši základního kapitálu společnosti dělitelnou na celé Kč, pro případný prodej části obchodního podílu.

 

 

Proč si nechat založit s.r.o. od nás

 

Nabízíme slušnost, rozhodnost, zodpovědnost a rychlé vyřízení. Naším cílem je poskytnout kvalitní službu s nejmenší možnou zátěží pro klienta. Sice se nezabýváme prodejem ready-made společností, ale o proti ready-made společnosti nemusíte řešit hned od začátku (a za poplatek) změny jednatelů a společníků v obchodním rejstříku a případně neměníte název společnosti.

 

Virtuální sídlo

 

Dále pro klienty, kteří mají zájem o založení společnosti s ručením omezeným, můžeme zajistit poskytnutí sídla firmy. Tato služba je určena pro klienty, kteří ke svému podnikání fyzické sídlo nepotřebují, nebo pro ty, kteří mají problém získat formální povolení vlastníka pronajatých prostor k zápisu do obchodního rejstříku.

Zajistíme Vám virtuální/administrativní sídlo na Praze 4. Pro přeposílání případné korespondence z virtuálního sídla společností Vám můžeme zajistit dosílku na kteroukoliv adresu po celé ČR, nebo můžete využít služby skenování došlé korespondence. Digitalizovaná korespondence je ukládána na klientský webový profil a máte k ní kdykoliv přístup.

 

© 2012 | all rights reserved PSU

created and designed by frople